Intero baldai

Intero baldai

Baldai
Intero baldai

Kontaktai

+370 683 67798 | interobaldai@gmail.com

Namai – tai sudedamoji žmogaus tapatybės dalis, todėl nestebina, kad gyvenamajai erdvei skiriame tiek daug dėmesio, laiko ir, žinoma, pinigų.Įkvėpti jaukumo savo namams renkantis baldus, turime tinkamai išsirinkti modelį, baldu apmušalų spalva ir faktūrą. Apsilankę pas mus, Jūs rasite platų gobelenų pasirinkimą: Švedų, Italų, Belgų, Ispanų, Turkų ir daugelio kitų tekstilės fabrikų. Kartu su mumis bendradarbiaujančiomis dizainerėmis, Jūs išsirinksite tai, kas Jums tiks ir patiks. Tinkamu individualiu pasirinkimu Jūs tarsi parodysite savo asmenybę, o kartais net sukursite iliuziją ar viltį, kad ateityje gyvenimas bus gražus kaip nauja minkštutė sofa.


Šis klasikinis stilius, kurį įkvėpė Antikos ir Renesanso epochos, niekada neišeis iš mados – tai prabanga. Tam puikiai atstovauja mūsų modelis „Rafaella“.


Modernaus ir eklektikos stiliaus gerbėjams siūlome itin ergonomišką kampą „Soreno“, kurio apmušalams tinka tiek gobelenas, tiek natūrali oda.

Taupantiems erdvę, pasiūlysime paprastą, bet neprastą kampą „Rasa“ arba modelį „Lemos“.Visi mūsų modeliai yra pasirinktinai su ir be miegojimo funkcijomis.Namai visų pirmiausiai yra idėja, kviečiame jos ieškoti pas mus! Būsite maloniai aptarnauti ir išsamiai iškonsultuoti,  kad būtumėte maksimaliai patenkinti pasirinkimu ir baldai Jus džiugintų ilgai.

Intero baldai
+370 683 67798 | interobaldai@gmail.com