Alkena

Alkena

Virtuvės baldai
Alkena

Kontaktai

+370 687 34818 | +370 677 40558 | [email protected] | www.alkena.lt

UAB „Alkena“ specializuojasi virtuvės baldų gamyboje pagal individualius projektus.Nuo pat veiklos pradžios stengėmės gilintis būtent į virtuvės baldų gamybą, todėl pavyko surinkti specialistų komandą, kuri puikiausiai išmano būtent šią sritį. Tai mums padeda pasiekti ypač gerų rezultatų ir nepriekaištingai atlikti darbus. Be baldų gamybos įmonė taip pat užsiima ir buitinės technikos prekybą, nes įmontuojama buitinė technika yra neatsiejama šiuolaikiškos virtuvės dalis.

Įmonėje dirba nedidelė, bet labai patyrusi ir glaudžiai tarpusavyje bendraujanti projektuotojų, konstruktorių ir gamybos meistrų komanda. Kurios privalumas noras nuolat tobulėti ir padėti vienas kitam. Mūsų misija ir tikslai – aukščiausios klasės virtuvės baldų gamybą, kurių kokybė prilygsta žinomiausiems pasaulio virtuvės baldų gamintojams. Mūsų atliktas darbas nepriekaištingas; suteikiame daug laisvės individualiems dizaino sprendimams.


Esminis mūsų įmonės pranašumas – mes galime nesilaikyti standartų ir baldus priderinti prie išties unikalių sprendimų, ko jums niekada nepasiūlys didžiosios bei visiškai standartizuotos baldų gamybos įmonės.


Šiuolaikinės virtuvės baldų gamybos technologija ypatinga tuom, kad gamyba prasideda jau salone, kur specialiomis programomis sumodeliuojamas kliento poreikius ir norus atitinkantis baldas. Iš salono visi parametrai nusiunčiami į gamyklą, kur baldai gaminami lygiai tokie, kokius jūs ir įsivaizdavote.

Baldai gaminami iš natūralaus ąžuolo lukštu dengtos plokštės, dažytos MDF (medžio dulkių) plokštės ir žinoma iš laminuotos medžio drožlių plokštės. MDF pokštė gali būti dažoma matiniais arba blizgiais dažais, blizgios detalės yra dengiamos papildomu skaidriu lako sluoksniu, tam kad apsaugoti nuo smulkių subraižymų. Dažyto MDF’o detalės dažniausiai naudojamos tik išorinėms (matomoms) baldų detalėms. Dažyto MDF’o detalių privalumas yra tai, kad nudažyta detalė atrodo kaip iš vientisos masės, MDF’a prieš dažant lengva apdirbti, padaryti norimos formos briaunas ir išfrezuoti pageidaujamus raštus. Ši medžiaga taip pat puikiai tinka lenktų detalių gamybai. Šios detalės suteikia prabangos įspūdį. Gamyboje taip pat naudojama natūralaus ąžuolo lukštu dengta MDF plokštė. Tokia plokštė yra beicuojama kliento pageidaujama spalva ir tada lakuojama.

Kokybiška furnitūra – labai svarbus baldų elementas. Dažnai furnitūra sudaro daugiau nei pusę baldų kainos, bet panaudojus pigią furnitūrą baldas praranda ir pusę savo žavėsio.  Mes rekomenduojame Blum ir Hafele furnitūrą, klientams, norintiems pataupyti siūlome FGV stalčius be stabdymo mechnizmo. Mes siūlome labiai patogų stalviršio sujungimą sufrezuojant, tai labiai palengvina stalviršio valymą, ir yra tikrai geresnis sprendimas nei sujungimas naudojant aliumnio juostelės. Šiuo metu vienas prabangiausių sprendimų jūsų virtuvėje yra stalviršiai iš „Corian“  medžiagos. Ši ypatinga lieto akmens medžiaga yra itin patogi patiems netikėčiausiems projektams.

Alkena
+370 687 34818 | +370 677 40558 | [email protected] | www.alkena.lt