Madaris Wood Design

Madaris Wood Design

Durys
Madaris Wood Design

Kontaktai

+370 657 78578 | [email protected] | www.mdurys.lt

Durys – Jūsų namų „vizitinė kortelė“, leiskite mums tuo pasirūpinti!„Madaris Wood Design“ – inovacijų ir aukščiausios kokybės siekianti įmonė, dirbanti su neginčytinai pirmaujančiais Lietuvos rinkoje partneriais. Įkurta 2008 m. ir turėdama gilias tradicijas bei teikdama profesionalias paslaugas, įmonė užsitarnavo klientų pasitikėjimą. Siūlome Jums skandinaviško stiliaus medines duris, kurios pagamintos Lietuvoje, iš taip širdžiai mielos lietuviškos medienos: ąžuolo, pušies. Prekes ir paslaugas siūlome už konkurencingą kainą ir visada laikomės duotų įsipareigojimų, kiekvienas klientas mums yra labai svarbus, todėl stengiamės įgyvendinti kiekvieną kliento norą – nuo paties kukliausio, iki originaliausio.

Visiems žinoma, kad vienos populiariausių ir kokybiškiausių yra medžio masyvo durys. Mūsų siūlomos durys gaminamos iš aukščiausios kokybės lietuviškos medienos. Mūsų siūloma produkcija pasižymi ilgaamžiškumu – suteikiama 5 metų garantija. Duris galima nesunkiai restauruoti, perdažyti. Parduodame standartinių išmatavimų duris bei priimame individualius klientų užsakymus. Užsisakius duris pas mus Jums niekuo nebereikės rūpintis – pristatome ir sumontuojame patys!  O jei patiriate sunkumų su išmatavimais, mūsų komandos meistrai mielai suteiks reikiamą pagalbą.  Nesivaikome kliento piniginės –  vadovaujamės sąžiningu kokybės ir kainos santykio principu, nes tikime, kad mūsų siūloma produkcija patenkins net reikliausio kliento pageidavimus. Mūsų siūlomas duris mielai renkasi Norvegijos, Švedijos ir Danijos gyventojai.Mūsų itin kokybiškas ir vizualiai efektingas duris žmonės mielai stato ištaigingose vilose ir kukliuose vasarnamiuose, erdviuose stilinguose namuose ir nedideliuose jaukiuose butukuose. Jos dažnai pasirenkamos atnaujinant senus gyvenamuosius objektus.


Dažytų durų filingai gaminami iš medžių dulkių plokščių, o filingų rėmai – iš medžio masyvo, pagal specialią technologiją „Sumuštiniai“ Šie itin ilgaamžiai ir patikimi rėmai leidžia išvengti bet kokio konstrukcijos judėjimo ar susisukimų.


Ąžuolinės durys, kaip ir visos kitos durys iš kietmedžio, gaminamos pagal specialią technologiją. Ši technologija apsaugo gaminius nuo judėjimo, plyšių atsiradimo, vadinamojo medienos „šukavimosi“.

Tvirtos konstrukcijos, natūralios pušies medienos durys jūsų būstui suteiks šilumos ir šviesumo. Akys kaskart maloniai pailsės, pastebėjusios unikalų pušies šakotumą ar subtilų metų rėvų raštą. Durys iš pušies medienos interjerams suteikia jaukumo, estetiško paprastumo. Jos sustiprina harmonijos, santarvės su gamta įspūdį.Šiuolaikinių gamybos subtilybių dėka, mūsų durys yra itin ilgaamžės. Durys gaminamos aklinos ar su stiklais, vienvėrės ir dvivėrės.

Mūsų salone taip pat rasite unikalias Lietuvoje gaminamas medines grindis.
UAB „Madaris“ oficialus „Staki Oak Floor“ atstovas Vakarų Lietuvos regione.

 

„STAKI“ – medinių grindų gamintojas, kuris jau 20 metų džiugina savo klientus plačiu ąžuolinių grindų asortimentu, aukšta gaminių kokybe ir maloniu klientų aptarnavimu.

 

Ąžuolo masyvo grindinės lentos, dvisluoksnės parketlentės, TOP-LAG grindys yra pagrindiniai įmonės gaminiai. Galime pasiūlyti įvairių pločių ąžuolo parketlenčių šildomoms grindims. Klientams, ieškantiems išskirtinių grindų, siūlome rinktis TOP-LAG grindis. Šios grindinės lentos yra pagamintos išskirtinai tik iš ąžuolo medienos, specialiai yra skirtos šildomoms grindims. Šių grindų išradimui įmonės meistrai skyrė net keletą darbo metų. Šias unikalias grindis teigiamai vertina ne viena Europos šalis.

 

Pirkėjų patogumui siūlome rinktis įvairiai apdirbtų ąžuolinių grindų: lakuotų, alyvuotų, dūmintų, šukuotų, sendintų.

 

„STAKI“ ąžuolinės grindys yra eksportuojamos į Belgiją, Suomiją, Vokietiją, Norvegiją, Didžiąją Britaniją, Švediją, Italiją, Estiją, Latviją ir daugelį kitų pasaulio šalių.

Madaris Wood Design
+370 657 78578 | [email protected] | www.mdurys.lt