Apie mus

Apie centrą

Norite gražių, jaukių, patogių, funkcionalių, o svarbiausia – dekoratyvių namų, kuriuose būtų gera leisti laiką? Baldų ir interjero centras DECO, įsikūręs patogioje Klaipėdos miesto vietoje, šalia Švyturio arenos kviečia užsukti ir išsirinkti tai, ko reikia Jūsų svajonių namams.

Atvykę pas mus, pateksite į grožio bei modernių sprendimų erdvę, kadangi 5000 m² plote veikia net 18 parduotuvių, siūlančių tūkstančius  klasikinio, futuristinio, itališko ir kitų stilių prekių. Šviestuvai, įvairių tipų baldai, užuolaidos, interjero detalės, kilimai ir kiliminės dangos, sodininkystės ir valymo reikmenys – viskas, ko reikia Jūsų patogiai bei jaukiai kasdienybei. Po vienu stogu įsikūrę tokie prekiniai ženklai kaip Dubingiai, Topolina, Reval baldai, Karcher ir kt., o prekių asortimentas nuolat atnaujinamas atsižvelgiant į pirkėjų lūkesčius bei naujausias tendencijas.


Nors grožis ir dekoratyvumas yra neatsiejama mūsų veiklos dalis, mums labai svarbūs ir kiti kriterijai, todėl centre rasite tik aukščiausios kokybės, iš kruopščiai atrinktų medžiagų, preciziškai tiksliai pagamintus, įvairaus dizaino baldus bei interjero detales.


Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui bei profesionalūs patarimai leis išsirinkti labiausiai tinkančius baldus ar interjero detales Jūsų namams, biurui, užmiesčio vilai ar sodybai.

Deco – unikalus dizainas, ekonomiški sprendimai, charakteringi pasirinkimai, objektyvūs pasirinkimai Jūsų namams.