Topolina

Topolina

Šviestuvai
Topolina

Kontaktai

+370 463 13591 | [email protected] | www.topolina.lt

Gimėme 1996-ųjų liepą, todėl šiandien jau galime pasidalinti su Jumis daugiau nei dešimtmečio patyrimais, pastebėjimais ir paslaptimis.Nuo pirmųjų žingsnių 60 kvadratinių metrų patalpose jau sukamės dešimteriopai didesnėse erdvėse, kur apie šviesos subtilybes Jums papasakos patyrę ir patikimi darbuotojai.

 

Kaip išliekam jauni? Kasmet lankomės apšvietimo sistemų mugėse, kur išgirstam, pamatom ir parvežam naujienas, pralenkiančias vaizduotę. O bendraudami su Austrijos, Vokietijos, Italijos bei Ispanijos šviestuvų gamintojais plečiam akiratį ir užtikrinam kokybiškiausią šviesą Jūsų namams, biurui ar bet kuriai jos laukiančiai patalpai.


Perkant šviestuvus labai svarbu suvokti jų paskirtį, žinoti kokio dizaino šviestuvas derės konkrečioje erdvėje, kokios spalvos ir medžiagos gaubtas ar stiklas turėtų būti jūsų pasirinktame šviesos šaltinyje.


Kiekvienam žmogui labai svarbu pamatyti, pačiupinėti, pajusti šviesos efektą, galų gale – išbandyti konkretų šviestuvą konkrečioje erdvėje, nes tik matant ir liečiant realų daiktą galima suvokti jo mastelį, matyti neiškraipytas spalvas, pajusti tikruosius medžiagos (metalo ar stiklo) privalumus.

Labai patogu, kai žmogus šviestuvus renkasi iš „vienų rankų“, t.y. jam nereikia blaškytis po skirtingas vietas tam, kad rastų apšvietimą skirtingų paskirčių erdvėms: svetainei, miegamajam, vaikų kambariui ar tiesiog garažui. Mes atstovaujame daugiau nei 80 žinomų šviestuvų gamintojų. Jeigu ieškomo prekinio ženklo ar šviestuvo modelio nėra mūsų el.parduotuvėje, kviečiame apsilankyti mūsų salone arba susisiekti kitais nurodytais kontaktais. Mes sakom „Tebūnie šviesa“. Ar prisijungsit?

Topolina
+370 463 13591 | [email protected] | www.topolina.lt