Accanto

Accanto

Baldai ir interjero detalės
Accanto

Kontaktai

+370 609 14411 | [email protected] | www.accanto.lt

Baldų ir interjero detalių salonai ACCANTO pristato italų, ispanų, belgų, vokiečių gamintojų baldus ir interjero aksesuarus ypač patraukliomis kainomis.

ACCANTO salonuose rasite modernių ir klasikinių minkštųjų bei svetainės baldų, miegamojo lovų, stalų ir kėdžių bei kavos staliukų.

Taip pat ACCANTO salonuose galite įsigyti išskirtinio dizaino interjero aksesuarų.

Nuolatos atnaujiname baldų ir interjero aksesuarų asortimentą. Internetinėje parduotuvėje yra daugiau nei 2000 produktų. Mūsų salonus rasite populiariausią asortimentą ir audinių pavyzdžius.


Ypatingą dėmesį skiriame asortimento kokybei bei nuolatiniam atnaujinimui. Klientams siūlome profesionalų konsultavimą, išskirtinį lankstumą bei ypač greitus prekių pristatymo terminus.


Esame vieninteliai itališkų baldų gamintojų „Delta Salotti“ bei „Marinelli Salotti“ atstovai Lietuvoje. Taip pat atstovaujame šias įmones: „Idealsedia“, „Domitalia“, „Bontempi“, „KARE Design“ ir kt.

Mūsų salonai yra patogiose pasiekti vietose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Visada rasite vietos pastatyti savo automobilį ir jaukoje aplinkoje rinktis tai ko reikia Jūsų namams.

Accanto
+370 609 14411 | [email protected] | www.accanto.lt