Horticom

Horticom

Produktai sodui, namams
Horticom

Kontaktai

+370 652 39522 | [email protected] | www.horticom.lt

UAB Horticom yra aktyvus, inovatyvus ir patikimas partneris, tiekiantis geriausios vertės daržininkystės, gėlininkystės prekes ir paslaugas.Profesionaliems augintojams siūlome daržovių sėklas, gėlių sėklas, gumbus ir daigus, dangas, plėveles, vazonus, laistymo sistemas, genėjimo įrankius, substratus, šiltnamius ir jų įrangą, purkštuvus, trąšas, prekes sodams, medelynams, biologines apsaugos priemones.

 

Sodininkams ir daržininkams siūlome trąšas augalams ir vejai, kenkėjų kontrolės priemones, substratą, mulčią, vazonus, lovelius  gėlėms, sėklas ir gumbus, dekoratyvinių baseinų įrangą, laistymo įrangą, sodo įrankius, agrodangas ir patiesalus, atramas, laikiklius, tvirtinimo priemones, daiginimo priemones, floristikos prekes, darbo aprangą, aplinkotvarkos prekes, vidaus ir lauko dekoracijas.


Apželdintojams siūlome sėklas, dangas ir patiesalus, tinklus, bortus, baseino įrangą, laistymo įrangą, genėjimo įrankius, trąšų barstytuvus.


Pavadinimas „Horticom“ turi tarptautinę reikšmę – „horti“ yra kilęs iš lotynų kalbos žodžio hortus (sodas), „co“ – iš žodžio cooperation, reiškiančio bendradarbiavimą tarp trijų šalių, „com“ – iš žodžio company (įmonė).

Visą dėmesį sutelkę į klientus ir nuolatinę plėtrą norime jums pasiūlyti pačių įvairiausių prekių ir profesionalų aptarnavimą. Stengiamės, kad didelę dalį būtinų reikmenų būtų galima įsigyti vienoje vietoje. Bendradarbiaudami su savo partneriais, šios srities profesionalais ir srities plėtrą užtikrinančiomis švietimo įstaigomis norime plėtoti vietos sodininkystę. Ateityje tikimės daugiau įsitraukti į sodininkystės politikos formavimą. UAB Horticom visuomet gerbė savo partnerius, pasižymėjo rūpestingumu ir profesionaliu požiūriu. Mūsų tikslas – plėsti savo komandą, gerinti pristatymą ir būti geriausiu specialistu ir jūsų partneriu.

Horticom
+370 652 39522 | [email protected] | www.horticom.lt