Durų planeta

Durų planeta

Durys
Durų planeta

Kontaktai

Jau 14 metai, kai mes sėkmingai dirbame, siūlydami vieną iš plačiausią durų ir ne tik asortimentą.Vidaus durys, lauko durys, priešgaisrinės durys, metalinės durys, akustinės durys, nematomos durys, drėgmei atsparios durys, garsą izoliuojančios durys, stumdomos prie sienos arba įstumiamos į sieną durys, stiklinės durys, pirties durys, laiptai, langai, garažo vartai. Taip pat rasite pas mus durims reikalingų elementų: rankenas, užraktus, spynas, atramas, vyrius, stumdomų durų furnitūrą.

Turėdami ilgametę patirtį, nuolat plečiame produktų asortimentą, todėl mūsų specialistai sugeba įgyvendinti net pačius sudėtingiausius ir individualius kiekvieno kliento pageidavimus. Sekame rinkos naujoves, kad  galėtume pasiūlyti išskirtinio dizaino, šiuolaikiškus sprendimus kiekvienam interjerui. Turime modernaus, klasikinio, skandinaviško ar kito stiliaus namų interjerams pritaikomų durų. Mūsų durų asortimente rasite: nuo novatoriškų, nematomų durų modelių, kurios sumontuotos į įprastas angas ir kartu nudažytos tokia pat spalva kaip ir sienos, sukurs harmoningą vientisumą, iki išskirtinio puošnaus dizaino modelių, kurios suteiks Jūsų namams žavesio ir išskirtinumo. Jei durų neišsirinksite iš siūlomų modelių, galime pagaminti pagal Jūsų ar Jūsų dizainerio sukurtus modelius.


Laiptus projektuojame bei gaminame pagal individualius klientų pageidavimus, dizainus, matmenis. Parenkame tinkamiausias konstrukcijas atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikį. Pateikiame 3D virtualų modelį, kuriame matomas virtualus vaizdas iš visų pusių tam, kad pirkėjui būtų lengviau išsirinkti.


Langus bei jų priedus galime pagaminti su pilnomis komplektacijomis pagal individualius reikalavimus, matmenis, konfigūracijas bei medžiagiškumą, pavyzdžiui: plastikinius, aliuminius ir medinius langus, balkono duris, aliuminio fasadus, žiemos sodus, stumdomas konstrukcijas, sulankstomas konstrukcijas ar kitą.

Garažo vartus pardavinėjame įvairių rūšių,  pritaikydami pagal individualius parametrus. Platus spalvų pasirinkimas tam, kad galėtų susilieti su aplinkos koloritu arba labiau išsiskirti, taip pabrėžiant pastato erdvių ribas. Garažo vartai gali būti su langeliais tam, kad garažo viduje būtų  šviesiau. Pakeliamieji garažo vartai –  populiariausias modelis, itin patogus, dažniausiai komplektuojamas  su nuotolinio valdymo pulteliu.

Mūsų įmonė teikia visas paslaugas susijusias su parduodamomis prekėmis: angų išmatavimas, gaminių pristatymas, sumontavimas, garantinis ir po garantinis aptarnavimas. Įmonė sėkmingai bendradarbiauja su statybos įmonėmis, dizaineriais, architektais, kurie gali, Jus, konsultuoti ne tik namų interjero įrengimo klausimais, bet ir statybos ar remonto klausimais. Įmonės partneriai: „STATYTOJAS“, „DRE“, „PORTA“, „POL-SKONE“, „CLASSEN“, „INVADO“, „HORMANN“, „NINZ“, „TUPAI“, „NOMET“ ir kiti.KODĖL VERTA RINKTIS MUS? Kiekvienam klientui skiriame didelį dėmesį. Kvalifikuoti darbuotojai pateiks pačią išsamiausią informaciją apie parduodamą produkciją. Stengiamės, kad klientas liktų patenkintas pirkinio kokybe bei kaina. Įmonė yra visada pasiryžusi didinti parduodamų prekių asortimentą, kokybę, aptarnavimo greitį, kad galėtume patenkinti patį reikliausią klientą.