Straipsniai

Tinkamiausi šviestuvai vonios kambariui

Apšvietimas vonios kambaryje yra labai svarbus tiek siekiant patogumo ir kokybiško naudojimosi, tiek ir kaip interjero detalė. Visų pirma, į šią patalpą retai pakliūna natūrali šviesa, tad dirbtinės šviesos šaltinis yra tikrai būtinas. Taip pat, tai patalpa, kurioje apšvietimas turi būti gana ryškus ir kuo natūralesnis, leidžiantis veidrodyje matyte save taip, kaip atrodysite ir daugelyje situacijų bei vietų. Pernelyg ryškus ar per blyškus šviesos sklidimas gali apsunkinti rytines procedūras, pakenkti Jūsų savęs suvokimui veidrodyje.

Vonios šviestuvai būna įvairūs. Vieni jų yra pakabinami palubėje, kiti montuojami į spinteles ar kabinami virš veidrodžio ant sienos. Konkretų šviestuvą turėtumėte pasirinkti savo nuožiūra, atsižvelgdami į patalpos dydį, veidrodžio, kriauklės ir kitų vonios baldų buvimo vietą. Įtakos pasirinkimui gali turėti net ir naudojamos apdailos, pavyzdžiui plytelių, spalva – kuo patalpoje daugiau tamsių elementų, tuo ryškesnė šviesa yra reikalinga.Šviestuvai voniai gali suteikti jaukumo, daugiau šilumos, todėl pasirinkti būtina atsakingai, gerai įvertinant pasiūlą. Jei vonios lubiniai šviestuvai puikiai tinka mažiems vonios kambariams, tai didesnių vonių savininkams tikrai teks papildomai pasirūpinti šviesa ties veidrodžiu ar nutolusiuose kampuose. Be to, daug kas priklauso ir nuo pasirinkto konkretaus šviestuvo. Jei lubinis vonios šviestuvas yra vos su viena lempute ir ne visai skaidriu gaubtu – jo gali būti per maža net ir mažytėse voniose, tačiau jei tai kelių skirtingomis kryptimis šviečiančių lempučių šviestuvas neslopinantis el. lemputės skleidžiamos šviesos, jis gali puikiai apšviesti ir didesnes patalpas.

Vonios kambario apšvietimasVonios kambario apšvietimas nemenku galvos skausmu gali būti daugumai žmonių, todėl rekomenduojama labai gerai įvertinti skirtingus variantus, pagalvoti apie tai, su kokiomis problemomis susidurdavote anksčiau, kaip galėtumėte jų išvengti. Jei problemos sprendimu galėtų būti didesnės galios ar geriau erdvėje išdėstyti šviestuvai vonios kambariui – puiku, nes jų pasirinkimas šiuo metu tikrai stulbinančiai didelis ir patenkinantis įvairiausių žmonių įnorius.


Rinkdamiesi sau tinkamą šviestuvą galite rinktis ir klasikinius, įprastus variantus, ir šiuolaikines, modernaus stiliaus vonios kambariui tinkančias apšvietimo sistemas, kurios ne tik puikiai atlieka savo pagrindinę funkciją, bet taip pat ir geba prisitaikyti prie esamos patalpos šviesos, paros meto ar tiesiog naudoja taupiąsias technologijas, padedančias sumažinti išlaidas elektros energijai.


Pasirinkti tinkamą šviestuvą į vonios kambarį nėra labai sudėtinga jei turite bent jau viziją, kaip ši Jūsų namų patalpa turi atrodyti. Atkreipkite dėmesį ir į tai, kiek laiko praleidžiate vonios kambaryje, įrenginėjate apšvietimą sau ar savo vaikams, o galbūt ne pagrindiniame vonios kambaryje. Visa tai gali turėti įtakos priimant galutinį geriausią sprendimą, todėl derėtų neskubėti, gerai apgalvoti ir tik tada apsisprendus pirkti.