Musonas

Musonas

Biuro ir virtuvės baldai
Musonas

Kontaktai

+370 375 67315 | [email protected] | www.musonas.lt

UAB “Musonas”-
darbo kėdžių lyderis šalyjeBendrovė jau daugiau kaip 27 metai sėkmingai gamina ir prekiauja
biuro, namų, kavinės baldais.

Didžiuojamės ne tik per daugiau kaip 27-erius įmonės gyvavimo metus sukaupta patirtimi, bet ir plačiu prekių asortimentu, aukšta kokybe (garantija iki 5 metų), šiuolaikiniu dizainu, gausia spalvų palete bei kokybiškiausių medžiagų (gobeleno, eko odos, tinklelio arba natūralios odos) pasirinkimu.

Svarbiausia mūsų bendrovės veiklos sritis yra kokybiškų kėdžių biurams, namams ir kavinėms tiekimas. Pas mus rasite žinomiausių pasaulio gamintojų ergonomines vadovo ir darbuotojų kėdes.


 

Vadovo kėdės išsiskiria iš kitų savo solidžiu dizainu, ergonomika, naudojamomis aukščiausios kokybės medžiagomis bei išskirtiniu patogumu. Solidi kėdė atlieka svarbų vaidmenį kuriant ne tik vadovo, bet ir visos įmonės įvaizdį. Dėka išmanių mechanizmų, galėsite sureguliuoti darbo kėdę pagal savo individulalius poreikius. Svarbiausia, kad kokybiška vadovo kėdė, užtikrins taisyklingą sėdėjimą ir leis darbe jaustis ypač patogiai.

Darbuotojų kėdės sukurtos taikant naujausias technologijas ir ergonomikos principus, pasižymi funkcionalumu, ilgaamžiškumu bei praktiškumu. Kiekvienas praleidžiantis daug laiko dirbdamas biure, puikiai žino, kaip svarbu sėdėti patogioje, judesių nevaržančioje darbo kėdėje. Ergonominė kėdė, net ir ilgai sėdint neapkrauna stuburo, gerina kraujotaką bei bendrą dirbančiojo savijautą, o tai svariai prisideda prie darbo našumo. Kiekvienas darbuotojas galės kėdę prisitaikyti prie savo individualių poreikių dėl išskirtinių ergonominių darbo kėdžių savybių: galimybės reguliuoti sėdynės ir atlošo aukštį, nugaros atramos aukščio reguliavimo, galimybės keisti sėdynės gylį bei porankių aukštį, reguliuoti atlošo kampo kreipimą.

Savo prekių asortimente taip pat turime gausų lankytojų kėdžių pasirinkimą. Renkantis lankytojų kėdes svarbus estetinis vaizdas, funkcionalumas bei patogumas. Ypač platus pasirinkimas bei geras kokybės ir kainos santykis leis išsirinkti tinkamiausią darbo kėdę, atitinkančią kiekvieno kliento lūkesčius. Gausus skirtingų stilių, formų, dizaino bei naudojamų kokybiškų medžiagų pasirinkimas suteiks jūsų biurui savitumo bei padės sukurti patrauklią aplinką tiek jums, tiek jūsų klientams, įstaigos lankytojams.

Specialios/ pramoninės kėdės skirtos naudoti dirbant ypatingomis sąlygomis, pvz.: laboratorijose, gamybinėse patalpose, sandėliuose, kur labai svarbu kėdės atsparumas įvairiems skysčiams, cheminėms medžiagoms bei norima, kad atlošas bei sėdynė lengvai valytųsi. Darbo kėdės aukštį galima reguliuoti su pneumatiniu cilindru. Specialios kėdės tinka naudoti prie aukštesnių, nei standartiniai stalų, biure, parduotuvėse, kirpyklose ir t.t.

Mūsų įmonė gali pasiūlyti platų kėdžių, skirtų virtuvei, kavinei pasirinkimą. Prieš perkant virtuvines kėdes svarbu neskubėti ir apgalvoti savo pasirinkimą. Pirmiausia vertėtų nuspręsti, kokio stiliaus, modelio kėdžių ieškote, kad jos derėtų prie kitų baldų, interjero. Derinkite spalvas. Kėdės turi būti derinamos prie stalo- jos negali būti per plačios, kadangi prie stalo negalėsite patogiai prisėsti. Svarbus kėdžių praktiškumas, kadangi virtuvėje, kavinėje kartais gaminant maistą, jį patiekiant bei valgant, kas nors išsipila ar nukrenta. Svarbu pasirinkti lengvai valomas medžiagas, tokias kaip oda, mediena, plastikas, metalas.

Mes nuolat atnaujiname savo prekių pasiūlą naujais produktais. Šiandien prekyboje jūsų pasirinkimui yra daugiau kaip 1000 prekių rūšių. Siūlome itin platų kėdžių pasirinkimą. Esame tikri, kad, apsilankę pas mus, išsirinksite Jūsų lūkesčius atitinkantį baldą ar kėdę.

Musonas
+370 375 67315 | [email protected] | www.musonas.lt